Ще один шанс для старої постелі…

Якщо постільна білизна для Вас – не просто ще один атрибут сну у власній домівці, то із задоволенням запрошуємо помандрувати креативними дизайнерськими закутками і спробувати дати старій постільній білизні нове життя. Зрозуміло, вам краще знати, куди згодиться шматок старого простирадла чи наволочки у вашому ж домі. Втім, пропонуємо кілька простих причин, через які старий комплект не потрібно викидати на смітник.

Отож, стара постільна білизна дозволяє чудово зекономити на купівлі кухонних рушників. Для цього достатньо лише нарізати її у відповідних форматах – скажімо, 60х25, або ж 20Х20 для зручних кухонних серветок, яких так часто немає під рукою.

Стара постіль може стати чудовою підстилкою для домашніх улюбленців. А якщо улюблений собака ще й постійно супроводжує вас у авто – то стара постіль вбереже ваш салон від шерсті та бруду.

Простирало чи підодіяльник у поєднанні з дерев’яними стовпцями – захоплюючий намет для вашої малечі. Без сумніву, у дитинстві чимало з нас мріяли засинати та прокидатися у справжньому наметі, уявляючи себе на місці відомих книжкових персонажів чи кіногероїв. Що ж, тепер світ пригод відкритий кожному малюкові.

Не забувайте, стара постіль – чудовий елемент святкового декору чи карнавального костюму. Хелловін – чи не найяскравіше свідчення цьому, коли завдяки шматку простирадла можна швидко створити ефектного привида чи іншу істоту, народжену вашою бурхливою уявлю.

Разом із цим неважко змайструвати м’яку іграшку із такого підручного матеріалу, як простирадло, підодіяльник чи наволочка. Недорого і зручно.

Якщо у недалекому майбутньому ви плануєте ремонт, старе простирадло стане чудовим захисником меблів, поки ви фарбуватимете стіни чи, скажімо, спробуєте побілити стелю.

Чому потрібно чистити подушки?