Спеціальні пропозиції для дитсадків, лікарень

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ДИТСАДОЧКІВ, ЛІКАРЕНЬ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

Здійснюємо пошиття на замовлення і оптовий продаж: подушокковдрпостільної білизни, пошиття дитячої постелі.

Ефективність життєдіяльності в максимальній мірі залежить не стільки від кількості, скільки від якості відпочинку. Саме тому так важливі найбільш комфортні умови для відпочинку. Під час сну організм людини найбільш наближений до природного стану, і тому здоровий сон є основним критерієм фізичного здоров’я. Враховуючи те, що відбувається часта зміна людей, чищення їхніх подушок необхідне так як і заміна постільної білизни.

Ми виготовляємо постільну білизну лише з натуральних тканин, що гарантують здоровий сон, не викликають алергії.

МИ ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО

Екологічно нешкідливе сухе чищення подушок та перин, знепилювання пуху і пера, бактерицидну обробку (дезинфекцію). Просушуванння і розпушуванння. Заміну напірника, зміна розміру і форми виробів на замовлення, підбір кольорової гамми на будь-який смак з якісних тканин. Пошиття ковдр з наповнювачем пух, пір’я, вовна, бавовна та постільної білизни бажаних розмірів та кольорів на замовлення. У нас високий сучасний рівень обслуговування.

Ми пропонуємо вам співпрацю на постійній основі, із гнучкою системою знижок постійним клієнтам. У нас висококваліфікований персонал, сучасне спеціальне обладнання, безкоштовна доставка. Ми  гарантуємо високу якість виконаних робіт.

Чому потрібно чистити подушки?