Постільна білизна для новонароджених

Якщо Ви в очікуванні дива, яке ось-ось з’явиться на світ, Вам потрібно добре підготуватися. Перші дні малюка особливо важкі, тому Вам необхідно створити для нього максимально комфортні умови. Починати потрібно з місця для сну, адже після народження більшість часу малятко сплить або лежить в своєму ліжечку. То ж як підготувати ліжечко?

Комплектація

Комплект постільної білизни для новонарожденного містить простирадло, дві наволочки, ковдру і м’які бортики. Бортики необхідні для захисту малюка від ударів об краї ліжка, адже він ще не контролює свої рухи, а також від протягів і холоду. Такі набори коштують приблизно від 500 грн. в залежності від якості і виробника.

Тканина

Краще, якщо дитяча постільна білизна буде з натуральної тканини. Звичайно, це коштує дорожче, але здоров’я малюка не має ціни. У більшості випадків рекомендують тік, сатин, бязь або льон. Це тканини, які не викликають алергії, добре пропускають повітря і вологу, не ковзають і не викликають подразнень на шкірі. Крім того, це щільні тканини, які витримують часті прання і можуть прослужити довгі місяці. Що стосується кольору – фарба також повинна бути натуральної!

Хлопчик-дівчинка

На ринку постільної білизни існує безліч пропозицій окремо для хлопчиків і дівчаток. Ви зможете підібрати потрібний вам комплект на свій смак і ціну. Також існує безліч варіантів подарунків, які коштують дорожче, але ідеально підходять для презенту від хресного або хресної.

Як все може бути?

Усі мами люблять розглядати дитячі речі. Просто, тому що приємно мріяти про таке гарні предмети! Пропонуємо Вам ознайомитись з тим, яким може бути ліжечко Вашого малюка, адже Ви можете самі створити цю красу.

Чому потрібно чистити подушки?