Постільна білизна в стилі Hand Made

пошив постельного белья домаПошити оригінальну постільну білизну в стилі hand made – це більш ніж відмінна ідея. Для того, щоб пошити постільний комплект Вам стане в нагоді трохи практики, якісна тканина і дизайн-ідея. Перш ніж приступити до виконання роботи необхідно точно уявити, як саме виглядатиме набір постелі в кінцевому варіанті. Якщо Ви плануєте пошити дитячий постільний комплект для малюка, то варто так само звернути увагу на якісні мережива і рюші, щоб повністю реалізувати  Вашу ідею.

Важливу роль відіграють шви. Якісні шви повинні бути гладкими і дрібними. Для цього слід придбати професійну швейну машинку. Ні в якому разі не економте на обладнанні для шиття. Якісна швейна машинка – це вже 50% успішно виконаної роботи. Варто так само придбати праску від відомого і перевіреного бренду, а також зручну прасувальну дошку. Всі ці речі стануть початком успішної роботи в домашніх умовах.

Особливу увагу необхідно приділити якості тканини для пошиття постільної білизни. Однією з найкращих і універсальних тканин є бязь.

Бавовняна бязь – це універсальна і практична тканина. Завдяки високій щільності, бязь відмінно зберігає тепло і добре підходить навіть для використання в зимовий період часу. Додатковою перевагою бязі є повна відсутність в тканини шкідливих для організму елементів.

Тканина Голд – це високоякісна бязь від пакистанського виробника, яка є відмінним вибором для пошиття постільної білизни. Перевагою бязі Голд є гармонійне поєднання високої щільності і приємності на дотик. Тому така тканина підійде для пошиття, як дитячих, так і дорослих постільних комплектів. Крім того, бязь Голд відрізняється і зносостійкістю. Протягом тривалого періоду часу така тканина не деформується і збереже яскравість кольору. Додатковим бонусом для вибору саме бязі Голд, є її естетична привабливість. Особлива структура бязі Голд дозволяє максимально точно реалізувати навіть найскладніші дизайнерські ідеї і відмінно поєднується з мереживом або рюшами.

Чому потрібно чистити подушки?