Поринаємо у сон з мультяшними героями

Дітки бувають дуже різні: одні швиденько засинають, інші – з докладанням не абияких зусиль. Тому, щоб полегшити цей процес і зробити його цікавим та захопливим, наша компанія розробила цілий ряд дитячої постелі з героями найпопулярніших мультфільмів останнього року. Як показує міжнародна практика, зацікавивши малюка можна досягнути набагато більших успіхів у його вихованні. І ми вам у цьому допоможемо.

Виробляється наша дитяча постіль виключно з натуральних та екологічно чистих матеріалів, всі зображення наносяться не шкідливою сировиною. Тому здоровий і казковий сон – просто забезпечений, так само, як і батьківський спокій.

дитяча постіль з мультяшними героямиКожна дитинка радіє, побачивши у своєму ліжечку кумедних Посіпак, баранчика Шона або героїв стрічки “Монстри на канікулах”. Вона сама починає тягнутися до сну, щоб швидше поринути в країну улюблених персонажів, стати учасником пригод і кожного ранку прокидатись із хорошим настроєм.

Є зображення, які підходять виключно для дівчаток або виключно для хлопчиків. Наприклад, останні просто обожнюють МакКуіна і Метра з “Тачок”, Людину-Павука і “Доброго динозавра”. А маленькі принцеси постійно засинають з мріями стати Ельзою з “Крижаного серця” або Мевіс із “Монстрів”.

Герої і супе-ргерої мультфільмів постійно заворожують серця мільйонів, викликають почуття справедливості і допомагають боротись зі злом. Таким чином навіть найменшенькі вчаться розрізняти, що добре, а що погано.

Малюки емоційно переживають кожну мультиплікаційну картину, в уяві малюють своє бачення її і свою присутність. Мине зовсім мало часу, коли вони подорослішають, тому подаруйте їм більше солодких моментів дитинства. Дозвольте своєму чаду відчути атмосферу подій якнайближче і якнайповніше. А де ж іще це зробити, як не в найріднішому, найзатишнішому ліжечку?

Чому потрібно чистити подушки?