Постіль для новонароджених: зроблено з любов’ю

постіль для новонародженихЦілком зрозуміло, що на ранньому етапі розвитку малюку потрібна максимальна батьківська турбота та забезпечення комфортних умов для пізнання навколишньої дійсності. Сьогодні поговоримо про правильний вибір постільної білизни для новонароджених. Без сумніву, дитяча шкіра дуже ніжна, вразлива до багатьох зовнішніх факторів, тому постіль для малюків повинна бути особливо зручною та безпечною для здоров’я. Пропонуємо кілька важливих, на наш погляд, зауваг щодо її вибору.

Перший крок – визначаємося з типом тканини. Ваш основний ворог – синтетика. Тому уважно читайте, що написано на етикетці або ж уточнюйте відповідну інформацію у консультантів. Тканина повинна “дихати”, добре вбирати вологу, а для цього чудово підійдуть постільні елементи із сатину, бязі та ситцю. Не забувайте, що матеріал повинен бути гіпоалергенним і стійким до багаторазового прання.

Що стосується кольору та принтів, то основне гасло у їх виборі – не впадати у крайнощі. Ясна річ, малюку не потрібна сіра нудна постіль, але комплект надто яскравого агресивного відтінку (наприклад, червоний чи фіолетовий) теж купувати не варто.
Зосередьтеся на ніжно блакитних, рожевих, бежевих та жовтих тонах, які передають спокій, умиротворення. Чудово, якщо на дитячому простирадлі чи ковдрочці будуть зображені позитивні персонажі мультиків чи інші доброзичливі створіння. Так, малюк інтенсивно пізнає навколишню дійсність, тому навіть постільний принт може стати для нього справжнім навчальним матеріалом.

Будьте готові, що процес не завершиться лише кількома придбаними комплектами постелі. Зважаючи на “маленькі дитячі несподіванки”, вам доведеться окремо купити не одне простирадло, щоб малечі було сухо та комфортно. Зрештою, постіль краще не купувати у комплекті, так як наволочки у перші місяці малюку не потрібні. Не ризикуйте з підодіяльником на ґудзики чи узагалі без жодних застібок – дитина неодмінно схоче “покуштувати” на смак ці деталі або ж взагалі може заплутатися і заповзти у ковдру за відсутності застібки.

Чому потрібно чистити подушки?