Якою повинна бути постіль для дитини?

При виборі постелі для дитини слід враховувати низку суттєвих факторів. Тут усе є важливим – тканина, стиль, комфорт, догляд. Проте, у кінцевому рахунку, найкращим буде те, що підходить саме вашій дитині, беручи до уваги її вік та особисті смаки, а також схильність до алергій та індивідуальну чутливість.

Для більшості людей найважливішим є те, як постільна білизна виглядає, особливо ковдри та покривала. Те саме стосується і дитячої постелі. Кожна дитина має свої улюблені кольори та зображення, які слід враховувати при виборі постелі. Можливо, ваша дитина захоче бачити зображення улюбленого персонажу з казки або мультфільму. Існує просто безліч варіантів та величезне розмаїття вибору.

Може статися так, що при виборі дитячої постелі доведеться надати перевагу функціональності над зовнішнім виглядом. Адже діти не є настільки акуратними, щоб не залишати плям на делікатній тканині або багато прикрашеній ковдрі. До речі, діти як правило дуже чутливі до хімічних агентів, які використовуються у хімчистках. Тому для дітей віком до 14 років рекомендується використовувати тканини, які можна прати у пральній машині.

Перевантажена декоративними деталями постільна білизна може виявитись незручною або викликати подразнення. Підбираючи постіль завжди слід пам’ятати про те, що основною метою є забезпечити власній дитині спокійний та здоровий нічний сон. Не зручні ковдри та простирадла, які не «дихають» не дадуть вашій дитині повноцінного відпочинку.

Діти частіше, ніж дорослі, схильні до подразнень шкіри та прояву алергічних реакцій. Тому найкращим вибором буде дитяча постільна білизна із натуральних матеріалів або така, що містить гіпоалергенні компоненти. Детально із властивостями гіпоалергенних матеріалів можна ознайомитись у мережі Інтернет або ж можна порадитись на консультації з педіатром або сімейним лікарем.

Слід подбати і про безпеку. Постільні приналежності дитини повинні бути по можливості вогнестійкими. Легкозаймистих тканин слід уникати. Постіль дітей молодшого віку не повинна містити прикрас, що можуть становити небезпеку удушення.

Чому потрібно чистити подушки?