Співпраця

Хто ми?

Компанія ПП “Грем” – лідер серед виробників постільних товарів та один з найбільших експортерів в Україні. Два основних напрямки у роботі – це:

  • оптовий продаж пух-пера із свійськох птиці (переважно гуска та качка);
  • оптовий продаж постільних тканин та комплектів, виготовлених із екологічно чистої якісної сировини, конкурентноспроможної навіть на Європейському ринку;
  • пошиття дитячої постільної білизни із якісної сертифікованої сировини.

 
На що орієнтуємось?

В сучасному світі дуже важливо розвивати зв’язки з компаніями-закупщиками, оскільки надійна співпраця – запорука успіху у будь-якій сфері. Зважаючи на це, власник ПП “Грем” особисто відвідує країни Західної та Центральної Європи та укладає договори із посередниками та партнерами. Цей фактор став основною причиною довіри до фірми, оскільки відповідна увага начальства свідчить про стабільність бізнесу та його невпинний розвиток.

 На що сподіваємось?

Як відповідальний постачальник, компанія пропонує вигідні умови співпраці посередникам та торговцям, гарантуючи приємні ціни, високу якість та своєчасність у виконанні замовлень. Тому довготривала співпраця на постійній основі забезпечена власне з тими партнерами, які підтримують і розвивають таку ж ділову політику.

Створення налагодженої системи продажів не тільки в межах України, а й закордоном – справа не легка і потребує довгої та клопіткої роботи, тому всі витрачені ресурси та зусилля спрямовані власне на це.

Чому потрібно чистити подушки?