Чому потрібно чистити подушки

Тому що домашні пилові кліщі, що разом з пилом потрапляють всередину подушок, викликають різноманітні види алергії, неприємний запах та збитість подушок.

В останні десятиліття наголошується неухильне зростання числа алергічних захворювань, зараз за розповсюдженістю вони займають третє місце після серцево-судинних і ракових захворювань. Алергію називають «хворобою цивілізації». У промислових містах від 10 до 40% дітей страждають на алергічні захворювання.

Необхідно пам’ятати, що більшість кліщових алергенів легко розчиняються у воді та у водно-сольових розчинах, тому своєчасне і грамотне прання постільної білизни, особливо дитячої – це ефективний, простий та дешевий спосіб боротьби з кліщами домашнього пилу.

Якщо ж Ви серйозно вирішили виключити можливість алергії – тоді суха чистка подушок і обробка їх ультрафіолетовими променями – іншими словами, реставрація пух-перових виробів, просто необхідна.

Подушки, ковдри і перини вимагають гігієнічного догляду.

Ми здійснюємо екологічно безпечну суху чистку ПОДУШОК, де пір’я обробляється ультрафіолетовим випромінюванням за допомогою бактерицидної лампи. Видалення різного виду сміття, непридатного пір’я. Використовується волога чистка пера (прання пір’я).

Завдяки новим технологіям та сучасному обладнанню, спеціалісти проводять якісну чистку, дезинфекцію та розпушування пухо-пір’яних виробів.

Подаруйте вашій подушці друге життя,

а собі – здоровя ! ! !

Чому потрібно чистити подушки?