Чистка і реставрація подушок

Подушки з таким наповнювачем, як пух-перо мають здатність забруднюватись і збиватись. Звичайно ж, з часом. Але кожен з Вас напевно пам’ятає ще великі бабусині пухові подушки, які годі було вдало розстелити. Ми Вам допоможемо вирішити такі проблеми.

Чистка

Чистка подушок різних видів відбувається досить швидко, під дією гарячого пару. Ми не використовуємо хімію, часточки якої можуть залишатись на виробі і з часом спровокувати алергічну реакцію. Тому можете не переживати і сміло віддавати їх нам на обробку. Тим більше, що кожна подушка з часом вбирає пил і Ви потім ним дихаєте під час сну. А якраз сон – це стан, у якому Ви маєте відновлювати організм, а не засмічувати.

Реставрація

Також ми реставруємо подушки. Пух-перо має здатність збиватись і утворювати незручний комок. Також може зноситись або пошкодитись напірник або повилазити наповнювач. Все це не проблема для нас. Врятуємо будь-яку улюблену подушку, повернемо її до життя і виконання звичного обов’язку: забезпечення приємного сну.

Чистка та реставрація подушок з пух-пером – це дуже вдячна і вигідна справа, оскільки це дешевше, ніж придбати новий виріб і тому Ви одним пострілом вб’єте двох зайців: і матимете хорошу подушку, і зекономите. Особливо актуально це для наших домогосподарок, які точно знають, що таке сімейний бюджет і турбуються про його цілісність.

Подушки пух-перо можуть служити роками, якщо за ними правильно і вчасно доглядати. Регулярна чистка і періодична реставрація подушок – це основні вимоги. Не варто це робити часто, все по мірі виникнення забруднень. Але й не варто затягувати, оскільки потім бруд, який накопичується, може негативно вплинути на Ваш організм.

Чому потрібно чистити подушки?