Твоя ідеальна ковдра

Кожного дня, а точніше – кожної ночі, ми користуємося ковдрою. Саме це повинен враховувати покупець під час вибору постільних комплектів. У першу чергу зверніть увагу на розмір та форму. Оптимально обирати відповідно до зросту людини, додавши до цієї цифри 20 сантиметрів. Це просте правило вбереже Вас від помилок. Наступне, на що потрібно звернути увагу – якість наповнювача. Синтетичні – сьогодні дуже популярні, але враховуйте їхній найпомітніший недолік – термальну непроникність. Натуральні – загалом доволі довговічні, проте характеризуються ймовірністю викликати алергічні реакції організму.

Ковдри поділяються на звичайні та ортопедичні. До останніх належать ті, у складі яких поєднано і натуральні, і синтетичні тканини, за рахунок чого досягається ефект легкості і збереження тепла. З ними Ви швидко забудете про старі важкі ковдри, а Ваш сон буде непереривним. Така структура дозволяє організмові максимально розслабитися і відпочити. Гіпоалергенність цього виду ковдр дозволяє обирати їх і для дітей.

Також одним із видів ковдр з відкритою шерстю є плед або так зване покривало. Воно не потребує додаткового придбання підодіяльника, але – як наслідок – швидко забруднюється.

Тому перед такою відповідальною покупкою обдумайте свої вимоги до товару. І надавайте перевагу двоспальним ковдрам, які за потреби взимку можна вигідно скласти вдвоє, що  тільки покращить сон.

Чому потрібно чистити подушки?