Яку постільну білизну обрати для дитячих садочків?

Вибір простинь та підодіяльників для дітей – завдання складне та відповідальне, адже не може бути нічого важливішого, ніж здоров’я наступного покоління. Особливо серйозно варто поставитися до оптової купівлі постільної білизни. Така потреба характерна для персоналу дитячих садочків, адже режим дня цього закладу передбачає сонний час для малечі. Постільні приналежності доволі довговічні, якщо дотримано правил експлуатації. А от білизну через деякий проміжок часу потрібно оновлювати.

Таку необхідність можна пояснити тим, що є кілька факторів, які суттєво впливають на термін використання пошивок, простирадел та підодіяльників. По-перше, це часте прання: волокна швидко зношуються. По-друге, дитячі ігри, наслідком яких може стати пошкодження білизни. І взагалі – складно донести дошкільнятам потребу в акуратному та охайному ставленні до речей.

Отож, пропонуємо Вашій увазі кілька порад стосовно вибору постільної білизни для дитячих садочків. Перше, що варто визначити – точна потрібна кількість. Якщо заклад розрахований на 100 місць, то потрібно замовити вдвічі більше. Маючи двісті комплектів, Ви зможете проводити планове прання, не переймаючись постійним спостереженням за станом окремої постелі. Якщо потрібний економний варіант, то 50 додаткових наборів – чудова альтернатива. Буде дещо складніше, проте кожен малюк залишиться в чистоті та сухості.

Які ж характеристики повинна мати постільна білизна для дитячих садочків? У першу чергу зверніть увагу на походження тканини: штучні та надто жорсткі волокна можуть викликати у дитини подразнення, а у деяких випадках навіть алергічну реакцію. Тому антиалергенність, натуральність та достатня м’якість – головні показники.

Наступне, що слід визначити завчасно, – розмір. Не забувайте враховувати, що білизна повинна впритул підходити до стінок ліжечка чи щільно облягати подушку та ковдру. Діти вві сні доволі неспокійні та багато перевертаються, а тому зайва тканина ускладнюватиме дитячі рухи.

Стосовно кольорової гами хочемо зауважити, що найкраще було б обрати різні відтінки комплектів для дівчаток та для хлопчиків. Традиційно купують рожеві та блакитні відповідно, проте не обов’язково дотримуватися цього правила. Лише враховуйте вплив кольору: синій – знімає напругу, жовтий – покращує настрій, коричневий – заспокоює, а от фіолетовий – викликає пригніченість.

Тому враховуйте усі нюанси і обирайте для дітей лише найкраще!

Чому потрібно чистити подушки?