Постільна білизна для готелів – відмінні знижки для оптових покупців

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ГОТЕЛІВ!

Компанія “Грем” пропонує послуги по пошитті постільної білизни для готелів. Ми не тільки надаємо можливість купити уже готову продукцію за оптовою ціною, але й шиємо її на замовлення, в тому числі з нанесенням логотипу чи назви Вашого готелю.

Наша готельна постільна білизна шиється лише з найкращих тканин (бавовни, шовку, атласу), стандартних та індивідуальних розмірів. Однотонна, комплекти з широким асортиментом кольорів, різноманітні фактури – індивідуальний підхід до кожного замовлення допомагає створювати потрібну модель постільних комплектів під будь-який стиль, інтер’єр та вишуканий смак.

Комплексне забезпечення готелю постільною білизною, а також подушками, ковдрами (пух, пір’я, вовна, бавовна), покривалами – це легко, якщо Ви співпрацюєте разом із нами!

Виробник ПП “Грем” також пропонує свої послуги готелям в обслуговуванні постільних комплектів, що уже використовуються:

  • Сухе екочищення подушок та перин.
  • Знепилювання пуху і пера.
  • Бактерицидна обробка пуху і пера (дезинфекція).
  • Просушування і розпушування пуху і пера.
  • Заміна напірників, зміна розміру і форми виробів на замовлення, підбір кольорової гамми на будь-який смак з якісних тканин.

Вартість постільної білизни та інших виробів залежить від об’єму замовлення, тканин, що використовуються для пошиття, та багатьох інших факторів, в т.ч. ситуацією з курсом валют. Тому вказати точну ціну може тільки наш менеджер з продажу. Зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання.

Здійснюємо також пошиття на замовлення і продаж оптом скатертин та чохлів на крісла барів та ресторанів.

Чому потрібно чистити подушки?