Постільна білизна гуртом від майстрів своєї справи

Якщо у Вас готельний бізнес чи Ви працюєте в дитячому садку, інтернаті, або займаєтесь продажами Вас напевно зацікавить, як якість нашої продукції, так оптові ціни на наші вироби.  В першу чергу хотіли б Вам сказати,  що незважаючи на те, що ми випускаємо і продаємо постільну білизну оптом, ми дбаємо про якість кожного нашого виробу. Кожна наша чи то подушка, чи ковдра, чи напірник є високоякісним шедевром, створеним руками професіоналів. Наші виробники, перевіряють кожен комплект постільної білизни на:

  • Якість тканини. Ми відбираємо тільки дуже якісну тканину для того, щоб наша постільна білизна тішила Вас довго.
  • Міцність покрою. Для створення продукції відбираються міцні нитки, покрій робиться на високоякісному обладнанні.
  • Відсутність будь-якого забруднення. Кожен матеріал проходить термічну очистку, при якій усувається будь-який як біологічний, так і хімічний бруд.
  • Натуральність ткани, особливо, якщо це стосується дитячої постільної білизни, яку ми часто шиємо під замовлення дитячих садків та лікарень.

Незалежно від того, що продукція виготовляється продається в гурт, до кожного з наших замовників  індивідуальний підхід. Ви можете вибрати матеріал з якого будуть виготовлена постільна білизна, візерунок, кольорову гамму його забарвлення тощо. Ми гарантуємо, що наша постільна білизна буде служити довго і тішити ваших клієнтів , чи тих дітей якими ви опікуєтесь.

У нашій гуртівні можете придбати постіль оптом і бути впевненими, що ви придбали всю партію доброякісної продукції.

Вартість постільної білизни та інших виробів залежить від об’єму замовлення, тканин, що використовуються для пошиття, та багатьох інших факторів, в т.ч. ситуацією з курсом валют. Тому вказати точну ціну може тільки наш менеджер з продажу. Зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання.

Чому потрібно чистити подушки?