Подушки від Грем

Ваш сон на пряму залежить від того, яка у Вас подушка. Здавалось би, на ринку їх тисячі і всі хороші. Але це далеко не так. Ми пропонуємо Вам серію подушок нашого виробництва. При чому Ви можете розраховувати на доступні ціни, не в залежності чи купуєте оптом чи  в роздріб. Натуральні м’які тканини не спричинять відчуття дискомфорту при дотику до них обличчя. Приховані шви ніколи не тиснуть, а вишукані застібки Ви навіть не помітите при звичайних обставинах, хіба при потребі.
Купити подушку в нас – це отримати здоровий сон на довгий час. А про такий важливий аспект потрібно турбуватись кожному, так як це впливає і на здоров’я, і на настрій, і навіть на вигляд.

Наша компаніє пропонує виключно товари власного виробництва, тому пошиття подушок відбувається під жорстким контролем і тому ми можемо з певністю гарантувати високу якість. Проектанти, швеї та дизайнери важко працюють над тим, щоб удосконалити кожну модель і розробити нові, а такий підхід дуже важливий в будь-якій сфері, погодьтесь.
пошиття подушок у Львові подушки львів

Пошиття подушок

Пошиття подушок справа дуже делікатна, оскільки ми турбуємось про комфорт наших клієнтів. Купуючи оптом чи  в роздріб, для Вас у нашому асортименті є м’які, середні та пружні. Кожен надає перевагу різному ступеню м’якості. Регулювати це можливо видом наповнення.

Найлегші і найніжніші подушки – з пуху. Важать в середньому близько 500-600 грам і є майже не відчутними. Купити такі в нас можна зовсім не дорого. Зате якістю Ви точно будете задоволені. Пух – це класичний наповнювач подушок, який використовується протягом століть і техніка його обробки постійно удосконалюється. В наших подушках він не збивається в комочки і лежить рівномірно, що забезпечить Вам цілковите задоволення від користування ними. Особливо популярні пухові подушки для комплектів дитячої постелі: вони не викликають алергії, м’які та зручні для Вашої дитини.

Щоб подушка була пружнішою, використовуємо додатки пір’я, яке додає жорсткості. Відповідно, вироби стають важчими. Вони підходять для людей, які сплять на спині або мають неспокійний сон. Тоді голова приймає потрібне положення і організм може повноцінно відпочити. Як бачите, купити подушку – це ціле діло, яке інколи навіть узгоджують з лікарем.

Також наші фахівці шиють подушки з синтетичним наповненням. Це прекрасний варіант для тих, хто любить, щоб подушка звикала до певної форми і для тих, хто має алергію на пух. В даному випадку це хороший і дешевий вихід з положення. При чому якість гарантована і при експлуатації Ви не відчуєте ніяких незручностей.

Продаж: Оптом та роздріб

Оскільки компанія “Грем” володіє власним виробництвом та не залежить від умов зовнішніх постачальників, ми раді усім покупцям. Ми пропонуємо купити подушки оптом і в роздріб, тобто для домашнього вжитку, для перепродажу чи для покупців, яких цікавлять значні об’єми (готелі, дитячі садки, санаторії і т.д). Тож, ми орієнтуємось на різних споживачів і диллерів. Вам сподобаються наші ціни і асортимент, тим більше, що ми шиємо подушки навіть на замовлення.

Розміри та параметри подушок

Розмір Подушки АНТИАЛЕРГІЧНІ

(антиалергічне силіконове гранульоване волокно)

Покриття – НАПІРНИК

100% БАВОВНА

80*80
70*70
60*60
50*70
40*60
50*50
40*40
Розмір

 Подушки АНТИАЛЕРГІЧНІ

(гранульована ОВЕЧА ВОВНА)

Покриття – НАПІРНИК

100% БАВОВНА

80*80
70*70
60*60
50*70
40*60
50*50
40*40

Чому потрібно чистити подушки?