Подаруйте вашій подушці друге життя!

Чому потрібно чистити подушки?

Тому що домашні пилові кліщі, що разом з пилом потрапляють в середину подушок, викликають різноманітні види алергії, неприємний запах та збитість подушок.
В останні десятиліття наголошується неухильне зростання числа алергічних захворювань, зараз за розповсюдженістю вони займають третє місце після серцево-судинних і ракових захворювань. Алергію називають «хворобою цивілізації». У промислових містах від 10 до 40% дітей страждають на алергічні захворювання.

Необхідно пам’ятати, що більшість кліщових алергенів легко розчиняються у воді та у відно-сьолових розчинах, тому своєчасне і грамотне прання постільної білизни – це ефективний, простий та дешевий спосіб боротьби з кліщами домашнього пилу.

как-организовать-бизнес-по-чистке-подушек

Якщо ж Ви серйозно вирішили виключити можливість алергії – тоді суха чистка подушок і обробка їх ультрафіолетовими променями – іншими словами, реставрація пух-перових виробів, просто необхідна.

Подушки, ковдри і перини вимагають гігієнічного догляду. Ми здійснено екологічно безпечну суху чисту ПОДУШОК – де пір’я обробляється ультрафіолетовим випромінюванням за допомогою бактерицидної лампи. Видалення різного виду сміття, непридатного пір’я. Також, тільки у нас, використовується волога чиста пера (прання пір’я).
Завдяки новим технологіям та сучасному обладнанню, наші спеціалісти проведуть якісну чистку, дезінфекцію та розпушування Ваших пухо-пір’яних виробів.

Здорового Вам сну!!!

Чому потрібно чистити подушки?