Як складати постільну білизну в шафі?

зберігання постільної білизни

Якщо кожен раз відкриваючи шафу, Ви боїтеся, що весь її вміст опиниться на підлозі або вона настільки забита, що Ви ніколи не можете знайти потрібні Вам речі, тоді слід подумати про те, як все правильно розкласти.

Для по-справжньому хорошої господині важливо не тільки, щоб все було чисто, але і, щоб все знаходилося на своїх місця. Правильна організація постільних речей заощадить час, а також захистів від появи неприємних запахів, шкідливих комах.

ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ
Всі ми любимо збирати речі: це від бабусі, це я купила на першу зарплату, це на чорний день. Але щоб підтримувати порядок, іноді потрібно позбавлятися від старих, вживаних речей. Проведіть невелику інвентаризацію в шафі: будьте чесними з собою і викиньте постільну білизну, яку не використовуєте останні кілька років. Якщо Вам важко викинути все відразу, проведіть чистку з невеликими інтервалами – раз на місяць, наприклад.

СОРТУВАННЯ
Сортуйте постіль: по комплектах або за кольором, частотою використання або за будь-яким іншим параметром, який допоможе Вам швидко орієнтуватися.

МІСЦЯ ЗБЕРІГАННЯ
Якщо у вас немає великої шафи або гардеробної, підтримувати порядок не легко. В такому випадку Ви можете зберігати постільні комплекти в кожній кімнаті окремо: тобто дитяче – в дитячій кімнаті, окремо в спальній, гостьовий і т.д. Сезонні речі або ті, які займають багато місця, розміщуйте на верхніх полицях – так вони не будуть постійно заважати.

ЩОДЕННЕ ВИКОРИСТАННЯ
Постільна білизна, що не використовується щодня, повинна бути розміщена в центрі на рівні очей. Можна використовувати окремі підписані ящики, що також допоможе запам’ятати, де що знаходиться, особливо, якщо речей дуже багато.

Чому потрібно чистити подушки?