Матраци на замовлення

Компанія “Грем” пропонує виготовлення матраців на замовлення. Висока якість, в асортименті всі стандартні розміри і під замовлення, доступні ціни.

Більше дізнавайтеся за тел. (050) 160-76-21

Коротко про наші матраци

Пружинний матрац – це справжня знахідка для комфортного і безпечного сну. Згідно з дослідженнями вчених, саме від якості матраца залежить загальний стан здоров’я людини, так як більше 25 років життя людина проводить в стані сну.

Зручне і сучасне ліжко в поєднанні з якісним пружинним матрацом стане яскравою і зручною складової спальні й подарує максимум задоволень від відпочинку.

Сьогодні, розрізняють пружинні і без пружинні матраци. На відпочинку практикуються використання також водяних та надувних матраців, які відмінно підійдуть для розваг на природі.

Класична модель пружинного матраца складається із спеціального пружинного блоку та різних додаткових шарів. Крім того, сучасний і якісний пружинний матрац ділиться на два підвиди: з блоками незалежних і залежних пружин. Так само як і постільну білизну для дитини потрібно обирати окремо, ми враховуємо потреби Вашого малюка і при виготовлені матрацу.

Матрац з блоком залежних пружин відрізняється більшою жорсткістю, а також володіє високою стійкістю. Перевагою такого виду матраца з блоком залежних пружин є максимальне збереження природного положення хребта під час сну. З незначних недоліків такого варіанту матраца варто відзначити, що при натисканні на одну пружину трохи можуть просідати й сусідні. Така особливість матраца з блоком залежних пружин не завдасть особливого дискомфорту і дозволить насолоджуватися міцним і здоровим сном всю ніч.

Одним з кращих видів матраців є матрац з блоком незалежних пружин. Перевагою такого є максимальну зручність і довговічність. У такій конструкції матраца кожна пружина спеціально стиснута на 20% і зашита в спеціальний окремий текстильний мішечок, який надійно з’єднаний з іншими пружинними мішечками. Ця нова технологія дозволяє кожній пружинці працювати самостійно незалежно від сусідніх пружин, завдяки чому досягається максимальний рівень комфорту. Крім того, матрац з блоком незалежних пружин відрізняється високою еластичністю і правильно розподіляє навантаження тіла, максимально точно повторюючи всі контури тіла, забезпечує повне розслаблення після важкого робочого дня і дарує здоровий, міцний сон.

При виборі пружинного матраца, слід звернути увагу на кількість пружин на квадратному метрі площі виробу. Чим більше пружин в матраці, тим краще і зручніше. Рекомендований вибір в залежності від кількості пружин є від 220 до 320 пружин на один квадратний метр матраца. Крім, того, вибираючи пружинний матрац, слід дізнатися, на яку максимальну вагу розрахований виріб. Тільки тоді матрац стане зручним і довговічним вибором для здорового сну і комфортабельного відпочинку.

Чохол матраців – тканина Medicott

Medicott (70% бавовна, 30 % поліестер). Medicott (Медікотт) – це новий метод очищення бавовни. Полягає він в наступному: з бавовни-сирцю біологічно активними елементами витягують всі шкідливі речовини (саме в них, в першу чергу і селяться плісневі гриби з кліщами домашнього пилу). При регулярному очищенні або пранні корисні властивості Medicott зберігаються на багато років.

Тканини Медікотт ідеально підходять для пошиття чохлів на матраци. Достоїнства бавовняних волокон забезпечують тканинам Медікотт високу гігроскопічність, хорошу повітропроникність і м’якість при дотику, окрім цього, тканина антиаллергічна і антібактеріальна, що особливо зацікавить людей страждаючих алергією. Важливо ще і те, що вживання технології Medicott перешкоджає звалюванню і утворенню грудочок на тканині.

Розміри матраців та наматрацників

Назва

Розмір

Матрац ватний   60*120
Матрац ватний   75*140
Матрац ватний   70*190
Матрац ватний   80*190
Матрац ватний   90*190
Матрац ватний   110*190
Матрац ватний   120*190
Матрац ватний   150*190
Матрац ватний   160*200
Матрац ватний   180*200

Наматрацники

Також пропонуємо наматрацники власного виробництва. Для виробництва використовуємо наповнювач антиалергічна волокно, покриття тканини – 50% бавовна, 50% полістер, білої або світлої гами кольорів. або на замовлення клієнта.

 НАЗВА наповнювач

 Розмір

Наматрацник антиалергічне волокно   80*190
Наматрацник антиалергічне волокно   90*190
Наматрацник антиалергічне волокно   120*190
Наматрацник антиалергічне волокно   160*190
Наматрацник антиалергічне волокно   180*190

У нас Ви можете купити матраси всіх розмірів.

Чому потрібно чистити подушки?