Ковдри з вовни та пуху

ПП «Грем» – лідер в Україні по виготовленню якісної продукції для сну. Вже чотирнадцять років ми постачаємо як в межах країни, так і за кордон постільну білизну, подушки та ковдри; надаємо послуги по догляду та відновленню їх до ідеального стану; реставруємо старі, надаючи їм нового життя з гарантією довгої експлуатації.

Про високу якість наших постільних виробів говорить ряд переконливих аргументів:

- використання екологічно чистих та гіпоалергенних матеріалів;
- високотехнологічні процеси виготовлення;
- професійна команда;
- повний контроль на кожній стадїї виготовлення.

В асортименті цілий ряд моделей ковдр та постільної білизни різного дизайну, кольору та способу пошиття. Купити їх можна у Львові та будь-якому іншому місті країни.

Одним з пріоритетних напрямків нашої роботи стало виробництво пухових та вовняних ковдр, які забезпечують тепло і затишок під час сну.

Ковдра з вовниковдри оптом

Пухові ковдри

Пухові ковдри виготовляються з натуральних тканин із наповненням пуха-пера водоплаваючої птиці (гуска, качка) у різних співвідношеннях. Особливість даного виду пера у тому, що при намоканні та висиханні воно не збивається в грудки і повністю відновлює форму. Додатково обробляється ультрафіолетовими лампами і тільки після цього начиняється в перину, прошивається невеликими квадратами дрібним стібком. Таким чином шанси на хаотичне скупчення пуху у ковдрі зводиться до мінімуму.

Зовнішня тканина пухової ковдри міцна і щільна, як правило це тік Інлет, щільністю 100 г/м2. Вона на 100% складається з бавовни, має ускладнене переплетіння ниток і перед використанням для пошиву піддається спеціальній обробці, яка гарантовано усуває навіть найменшу ймовірність проникнення пуху назовні або між секції.

Для того, щоб забезпечити можливість придбання пухових ковдр усім бажаючим, наша компанія підтримує політику демократичних цін. Тому попит на продукцію стрімко зростає і охоплює все ширший ринковий спектр. Гнучка система знижок при оптових закупівлях викликає інтерес представників даної галузі з усієї Європи.

Якісна пухова ковдра – це не тільки омріяна розкіш, але й доступна необхідність. Ми працюємо над цим кожного дня.

пошиття ковдр львів

Вовняні ковдри

ПП «Грем» пропонує великий вибір вовняних ковдр, різних за видами та цінами. Виготовляються вони з високоякісної вовни новозеландських овець, яка відзначається високою теплорегуляцією (зберігає потрібну температуру в відповідну пору року: зимою тепло, а літом – дихає та не парить), стійкістю до зношення та відмінною пластичністю.

Завдяки особливому жаккардовому плетінню вовняні ковдри не куйовдяться і тримають форму. Легко піддаються хімчистці, водній та термічній обробці. Легкі в догляді, не потребують особливого зберігання та забезпечують довгу і надійну експлуатацію. Вони легкі, практично не відчутні на тілі під час сну.

Вовна – екологічно чиста сировина, тому не викликає алергічних реакцій та подразнень. Вона підходить навіть людям з астмою та іншими бронхо-легеневими захворюваннями. Також така ковдра є чудовим вибором для дитячого постільного комплекту. Абсолютно універсальний матеріал, з яким не виникає ні проблем, ні незручностей.

Вовняні ковдри визначаються за різними критеріями, відповідно до вимог споживача:

- формою;
- розмірами (від дитячих односпальних до дорослих двоспальних);
- дизайном (колір, оздоблення, орнамент і т.д.);
- щільністю плетіння;
- товщиною.

Купити їх можна у Львові або ж в іншому місті, оскільки компанія ПП «Грем» налагодила мережу поставок по цілій Україні. Цінова політика дуже оптимальна, тому таку ковдру можуть собі дозволити покупці з різним достатком.

Пухові, вовняні ковдри та ще багато іншої постільної продукції нашого виробництва можна придбати як оптом, так і в роздріб. Наш асортимент постійно розширюється, а якість залишається незмінно високою. Професійна команда ПП «Грем» не зупиняється на досягнутому і продовжує розвиватись і обслуговувати вітчизняний та європейський ринок. Кожен крок вперед супроводжується важкою працею та живим ентузіазмом.

Розміри та інші параметри ковдр

Назва

Розмір

Тканина покриття – 100% БАВОВНА Наповнювач – спеціально підготована мита, чесана ОВЕЧА ВОВНА
Ковдра  (півтора спальна)   145*210
Ковдра  (двоспальна)   175*210
Ковдра  (європейська)   200*220
Ковдра  (дитяча)   110*140
Назва

Розмір

Тканина покриття – НАПІРНИК Наповнювач – спеціально  підготована мита, чесана ОВЕЧА ВОВНА
Ковдра (півтора спальна)   145*210
Ковдра (двоспальна)   175*210
Ковдра (європейська)   200*220
Ковдра (дитяча)   110*140

Назва

Розмір

Тканина покриття – 100% БАВОВНА Наповнювач – СИЛІКОН (антиалергічне силіконове поліефірне волокно)
Ковдра (півтора спальна)   145*210
Ковдра (двоспальна)   175*210
Ковдра (європейська)   200*220
Ковдра (дитяча)   110*140
Назва

Розмір

Тканина покриття – 100% БАВОВНА Наповнювач – ВАТА
Ковдра  (півтора спальна)   145*210
Ковдра  (двоспальна)   175*210
Ковдра  (європейська)   200*220
Ковдра  (дитяча)   110*140

Наші ковдри саме для Вас – для кожного!

Чому потрібно чистити подушки?