Кращий подарунок молодятам

Коли річ іде про хороший подарунок на весілля,  більшість уже прораховує в думках розмір потрібної грошової сумки. Ще б пак, гроші ніколи не бувають зайвими, особливо для молодої сім’ї. Попри це, завжди можна віднайти цікаву альтернативу і, ввімкнувши фантазію, здивувати нареченого і наречену своїм оригінальним презентом. Наприклад,  постільну білизну красивого дизайну та хорошої якості.

постільна білизна для молодят

Перед купівлею красивого комплекту для молодят все ж варто врахувати ряд важливих моментів.

1.  Сумніви та упередженість. Чимало людей досі вважають, що постіль – надто інтимний подарунок і подібний жест розглядатиметься крізь призму безтактності. Раціональне зерно у цьому є, якщо ж з нареченим чи нареченою у вас, до прикладу,  лише ділові стосунки (він або вона – ваш колега по роботі). Тоді подарунок краще відкласти до часів, коли ваші відносини перейдуть на інший рівень. Не рекомендується дарувати двоспальний постільний комплект розлученим, вдовам чи вдівцям, тощо.

2. Основні розміри білизни. Скоріш за все, ви не володієте інформацією щодо таких тонкощів, як розмір ліжка у спальні молодят. Тому запитуйте у крамницях стандартні розміри комплектів.

Величина двоспального комплекту:

  • підодіяльник— 180*210 см, 180*215 см, 200*220 см,
  • простирадло — 175*210 см, 175*215 см, 210*230 см, 220*215 см, 240*260 см,
  • наволочки — 70*70 см, 60*60 см, 50*70 см.

Європейський стандарт:

  • підодіяльник — 205*225 см, 225*245 см,
  • простирадло — 240*280 см,
  • наволочки — 70*70 см, 50*70 см.

3. Вибір тканини. Нічого нового – найкраще купувати постільну білизну з натуральної тканини, яка з часом не втрачатиме свого кольору і буде приємною до тіла. Зокрема, таким матеріалом є бязь. Постільна білизна з такої тканини є цупкою, гіпоалергенною, та чудово вбирає вологу на відміну від синтетичних комплектів. Доречною буде постіль із льону та сатину. Звісно, для кращого ефекту ви можете замовити “королівську” жакардову білизну з красивими візерунками, але пам”ятайте, що за такими речами потрібен ретельний догляд: жакардові наволочки та підодіяльники треба берегти від прямого сонячного проміння, прати без відбілювання, з мінімальним віджимом.

постільна білизна пошиття

 4. Стиль комплекту. Дарованому коневі в зуби не дивляться, але краще перед купівлею постільного комплекту все ж дізнатися основні стильові вподобання (якщо досі ви не знали) молодят, хоча б потрібний колір або їх поєднання.  У будь-якому випадку завжди ефектним буде придбання креативної постілі - за ідеєю гри “Твістер”, з фіксованим місцем дружини та чоловіка, з жартівливими написами, відомими персонажами, тощо.

Втім,  якщо ви не впевнені у  тому, що знаєте вподобання наречених,  краще придбати для них подарунковий сертифікат. Такі картки пропонує сьогодні чи не кожен магазин.

Чому потрібно чистити подушки?