Який вплив кольору постільної білизни на розвиток дитини?

Турботливі батьки уже з перших місяців життя дитини намагаються робити усе для її розвитку. Цьому сприяють мобілі, дрібні брязкальця, розвиваючі іграшки та інші предмети, з якими дитина контактує вдень. Втім, не усі знають, що правильно підібрана дитяча постільна білизна теж має вплив на розвиток. Кожен із кольорів дитячої постільної білизни здатний викликати різноманітні психо-емоційні стани. Саме тому при виборі необхідно надавати перевагу тому кольору, якого найбільше потребує дитина.

Для діток, що схильні до стресів варто обирати синій та блакитний колір постелі , оскільки він має заспокійливу дію. Окрім цього, синій колір сприяє пониженню температури та має хороший вплив на очі.

Фіолетовий колір сприяє розвитку творчої фантазії малюка. Втім, важливо не зловживати фіолетовим кольором, позаяк в надмірній кількості він може призвести до депресивного стану.

Для того, щоб активувати серцеву активність дитини, необхідно вибрати червоний колір. Також він сприяє активізації обміну речовин. Однак, як і з фіолетовим кольором, з ним варто бути обережним. У активних діток він може викликати дратівливість.

Натомість зелений колір має заспокійливу дію. Він ідеально підійде малюкам, що часто перевтомлюються чи піддаються стресам та є замкнутими у собі.

Для забезпечення хорошого настрою свого чада обирайте постіль жовтого кольору. Вона сприятиме позитивному налаштуванню, дружелюбності та зміцненню нервової системи.

Оранжевий колір стане у пригоді тим батькам, чия дитина має поганий апетит, позаяк він сприяє його активній стимуляції.

Обравши потрібний для дитини колір постільної білизни, не варто забувати, що спокійний сон та хороші сновидіння забезпечить постіль, що виготовлена лише із натуральних та приємних на дотик матеріалів.

Чому потрібно чистити подушки?